Dlaczego warto wybrać VM studio

VM studio ma już na swoim koncie 19 lat doświadczenia w branży retail, w  szczególności w visual merchandisingu. Dzięki waszemu zaufaniu udało nam się stać jedną z najlepszych firm szkoleniowych w dziedzinie visual merchandisingu.

Od niemal dwóch dekad dostarczamy rozwiązania, które pomagają waszym firmom rozwijać się. Naszym najwyższym priorytetem od samego początku była troska o każdego klienta. Nasz zespół składa się obecnie z kilkunastu trenerów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i praktykę w branży. Dążymy do zapewnienia najwyższych standardów obsługi naszych klientów, dlatego przykładamy ogromną wagę do kompetencji i kwalifikacji naszych trenerów.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Nasza misja pomaga nam kierować naszą pracę i podejmować właściwe decyzje. Dzięki indywidualnemu dostosowaniu programu szkoleniowego do potrzeb każdego klienta, pomagamy rozwijać wasze biznesy. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, aby zapewnić wam jak najlepsze efekty płynące ze szkoleń które przeprowadzamy.

Wasz rozwój i zysk są dla nas priorytetem, dlatego realizujemy swoje usługi zgodnie z tą misją. Mamy wiele powodów, dla których warto nas wybrać, ale dlaczego powinniście uwierzyć nam na słowo? Spójrzcie na klientów, którzy nam zaufali.

Co na nasz temat mówią właściciele firm… Przez ostatnie 19 lat pomogliśmy wielu klientom zwiększyć sprzedaż i rozwinąć ich biznesy.

Katarzyna Węsławowicz
Katarzyna Węsławowiczbrand manager Tchibo
Czytaj więcej
Doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu gwarantują produkt wysokiej jakości, dostosowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego…
Joanna Karda
Joanna Kardakierownik ds. merchandisingu i spraw technicznych Go Sport
Czytaj więcej
Audyt przeprowadzony był bardzo drobiazgowo, co pozwoliło nam wykryć dysfunkcje pojawiające się w sklepach…
Michał Łapeta
Michał ŁapetaX-kom
Czytaj więcej
Zadania zostały w naszym odczuciu zrealizowane na poziomie celującym…
Jacek Grzędzielski
Jacek GrzędzielskiOBSESSIVE
Czytaj więcej
Podczas warsztatów narodziły się nowe, kreatywne pomysły, które zamierzamy wdrożyć w najbliższym czasie…
Robert Zapora
Robert ZaporaSelectshop.pl
Czytaj więcej
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu firma wywiązało się wzorowo z powierzonego przez nas zadania…
Elżbieta Adamek
Elżbieta AdamekSamanta Lingerie
Czytaj więcej
Projekt był przygotowany profesjonalnie i nowatorsko. Salon nabrał nowoczesnego i lekkiego wyglądu…
Agata WIESNER-KRZOSEK
Agata WIESNER-KRZOSEKMerchandising Manager EE HUB Guerlain Paris
Czytaj więcej
Cały personel Vm studio był fenomenalny. Audyt wykonany bardzo szybko a jego wyniki okazały się niezwykle pomocne...
Poprzedni
Następny

Co możemy zrobić dla Was

vm stduio szkolenia dofinansowane

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, które mają na celu poprawienie jakości, widoczności i skuteczności ekspozycji w punktach sprzedaży.

Przeprowadzamy audyty, które pozwalają zidentyfikować naszym klientom obszary wymagające poprawy oraz optymalizacji. Dzięki nim, możemy dokładnie ocenić, w jaki sposób sklep prezentuje swoje produkty, jakie są problemy związane z wizerunkiem marki oraz jakie są szanse na zwiększenie sprzedaży.

Kreowanie strategii ekspozycyjnych to kolejny ważny element naszej działalności. Nasz zespół projektantów i ekspertów od visual merchandisingu opracowuje unikalne koncepty wystawiennicze, które potrafią w pełni wykorzystać przestrzeń sklepową, podkreślając jednocześnie wartość marki i zapewniając atrakcyjne doświadczenie zakupowe.

Oferujemy również szkolenia, które pomagają pracownikom w sklepach doskonalić swoje umiejętności i poznać najnowsze trendy związane z visual merchandisingiem, wystawiennictwem i prezentacją produktów. Nasze warsztaty strategiczne dają możliwość klientom zdobycia wiedzy i narzędzi do samodzielnego projektowania i realizacji skutecznych strategii ekspozycyjnych.

Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na osiągnięcie mierzalnego wzrostu sprzedaży. Wierzymy, że dobry visual merchandising to nie tylko poprawa walorów estetycznych sklepu, ale przede wszystkim efektywna strategia, która przekłada się na sukces biznesowy. Dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych klientów, oraz ścisłą i kompleksową współpracę, która pozwala nam zrozumieć ich unikalne cele i wyzwania.

Vm studio szkolenia

Nasze wybrane realizacje

 • Guerlain Paris – audyty sklepów
 • X-Kom – audyty i re-audyty sklepów, szkolenia VM
 • Calzedonia, Tezenis, Intimissimi – szkolenia VM
 • Mammut – szkolenia VM
 • Kamuflage – projekt szkoleniowy
 • Select Shop – projekt doradczy, szkolenia VM
 • Pandora – audyt, projekty szkoleniowe, coaching VM
 • Terpiłowski Biżuteria – audyt i projekt szkoleniowy
 • Hard Rock Cafe, Baush Health, Continental Tire – projekty szkoleniowe
 • PSB Mrówka, Teletorium, – szkolenia VM
 • Lego, Tchibo, Go Sport – audyty sklepów
 • Amoena, Obsessive, Nipplex – projekty szkoleniowe – doradcze
 • Złote Tarasy, Galeria Katowicka, Galeria Dominikańska, CH Klif, Designer Outlet – audyty i re-audyty sklepów najemców, szkolenia VM
 • Factory Ursus – szkolenie dla dyrekcji
 • mBank – projekt doradczy, współpraca przy projektowaniu konceptu
 • Europejskie Centrum Solidarności, OBag, Samanta, iScratch, Talio Belgium – projekty architektoniczne i VM sklepów
 • Visit Gdańsk – projekt szkoleniowo-doradczy
 • Stara Mydlarnia – projekt szkoleniowo – doradczy
 • Westwing, Home&Living – audyty i szkolenia VM

 

Co jest dla nas ważne?
Poznaj wartości VM studio.

Zaufanie

Zawsze dotrzymujemy słowa, a wasze zaufanie wiele dla nas znaczy.

Współpraca

Pracujemy zespołowo, dlatego jesteśmy w stanie błyskawicznie zareagować na każdy problem.

Profesjonalizm

Wykorzystujemy naszą wiedzę i kompetencje, aby skutecznie realizować wasze oczekiwania.

Pasja

Lubimy swoje zadania i pomoc jaką wam niesiemy w tych trudnych dla was chwilach.

Empatia

Do każdego klienta podchodzimy z najwyższym zrozumieniem jego problemów.

Rozwój

Stale aktualizujemy swoją wiedzę i nie przeoczymy żadnej nowości z branży.

Nasze usługi

Nasze usługi są „skrojone” pod oczekiwania klienta. Ofertę każdorazowo poprzedza wywiad z klientem dzięki któremu jesteśmy w stanie idealnie dopasować nasze usługi pod wymagania i profil działalności klienta.

Projekty i liftingi sklepów

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz sklepowych z uwzględnieniem zasad psychologii sprzedaży i VM. Dbamy o to, aby budować przyjazną atmosferę, zachęcającą do robienia zakupów.

Szkolenia online

Szkolenia online w czasie rzeczywistym są wiernym odzwierciedleniem szkoleń w formie stacjonarnej. Tym samym, korzystanie z nich, to najlepszy sposób na efektywne przyswojenie wiedzy, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Audyty

Chciałbyś zweryfikować działanie swojego sklepu? Audyt będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego sklepu. W ramach audytu koncentrujemy się na poprawie układu sklepu i wnętrza, standardach ekspozycji i oznakowaniu.

Sklepowe Rewolucje

Sklepowe Rewolucje narodziły się jako rozwinięcie moich szkoleń z dziedziny visual merchandisingu. Stymulujemy zespoły w kierunku rozwinięcia twórczego potencjału obecnego zespołu firmy i lepszego dopasowanie sklepu do potrzeb klienta.

Szkolenia

W dzisiejszych czasach sprzedaż to jeden z najważniejszych elementów każdej dobrze funkcjonującej firmy. Celem jest nauka nowych metod sprzedaży która pozwoli osiągać większy zysk z każdego m2.

Konsultacje

Konsultacje Online są odpowiedzią na stale rosnące zapytania o problemy w różnych obszarach funkcjonowania sklepu. Odbywają się one online co pozwala zaoszczędzić Wam czas jak i pieniądze. Skierowane są do małego biznesu.

Potrzebujesz szkolenia, projektu architektonicznego lub konsultacji?

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Nasz adres

Czy chciałbyś porozmawiać, zanim nas zatrudnisz nas? Po prostu wybierz zadzwoń lub napisz, a z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Adres:

Ul. Jana Heweliusza 11/811 80-890 Gdańsk

Telefon

+48 733 446 558