O mnie

Nazywam się Dagmara Habiera i od 20 lat zajmuję się visual merchandisingiem, marketingiem i planowaniem strategicznym dla sklepów. Doświadczenie zdobywałam w międzynarodowych i polskich firmach, gdzie miałam okazję pracować przy budowaniu strategii ekspozycyjnych i wdrażaniu efektywnych praktyk sprzedażowych. Robiłam projekty dla takich firm jak mBank, Tchibo, X-Kom, Hard Rock Cafe, Fale Loki Koki, Nipplex, Designer Outlet, Pandora, Westwing, Go Sport, Galeria Katowicka… Przeprowadziłam setki warsztatów z dziedziny visual merchandisingu.

„Sklepowe Rewolucje” to mój autorski projekt, w ramach którego pomogłam już ponad 50 polskim firmom zoptymalizować funkcjonowanie ich sklepów. Jestem właścicielem VM Studio. Stale dzielę się swoją wiedzą na profilu VM Studio na Facebooku, gdzie prowadzę cyklicznie, w każdy czwartek LIVE`y o tematyce visual merchandisingu, marketingu i planowania. Piszę również artykuły do prasy branżowej (Branża Dziecięca, Modna Bielizna, Galerie Handlowe, Sukces, Fashion Biznes), występowałam także w mediach (Polskie Radio, Radio Gdańsk).

Można mnie spotkać na konferencjach branżowych, na których często mam prelekcje (np. Kieleckie Targi Zabawek, Konferencja Brafittingowa, Salon Bielizny, VM Forum). Prowadzę także wykłady dla studentów Uczelni Łazarskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego.

O VM Studio

Pełna analiza potrzeb

Błyskotliwe pomysły

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie visual merchandisingu i optymalnej aranżacji przestrzeni sprzedaży. Od ponad 10 lat towarzyszymy firmom retailowym w podnoszeniu standardów ekspozycyjnych. Pomagamy wprowadzać działania przekładające się na realne wzrosty sprzedaży i poprawę wizerunku przedsiębiorstwa.

Przeprowadziliśmy dziesiątki audytów i konsultacji zarówno dla topowych międzynarodowych brandów, jak i uznanych polskich sieci detalicznych.
W ramach projektów doradztwa strategicznego definiujemy standardy i przygotowujemy zupełnie nowe koncepcje ekspozycyjne. Uwzględniając potrzeby i percepcję klienta końcowego, tworzymy aranżacje spójne z wizerunkiem marki i celami przedsiębiorstwa.

Jesteśmy także głównym dostawcą usług szkoleniowych z dziedziny vm na rynku polskim. Mamy za sobą ponad 6000 godzin szkoleniowych zrealizowanych w ramach projektów otwartych i szkoleń dedykowanych. Regularnie prowadzimy wykłady na targach branżowych i konferencjach. Naszą wiedzą dzielimy się na łamach magazynów i portali branżowych: Galerie Handlowe, Branża Dziecięca, Fashion Biznes.