Cennik

Cena szkolenia jest uzależniona od wielu czynników takich jak np: ilość dni szkoleniowych, ilość osób, standard sali szkoleniowej, standard cateringu, noclegi, wydarzenia towarzyszące.

Szkolenie może odbyć się w sali szkoleniowej wskazanej przez zamawiającego lub w sali wynajętej w innym miejscu, np. w hotelu. W przypadku hotelu lub sali wynajętej komercyjnie koszt jest albo wliczony w cenę szkolenia albo leży po stronie zamawiającego.  Tak samo jeżeli chodzi o ewentualny nocleg i catering/posiłki.

Zainwestuj w rozwój swoich pracowników,
zyskasz innowacyjność i wydajność.

W przypadku szkoleń dofinansowanych klient ponosi koszt w wysokości 20% ceny szkolenia. Szkolenia dofinansowane są objęte zerową stawką podatku VAT. 

Możemy również zorganizować szkolenie wyjazdowe typu indoor, outdoor lub team building połączone ze szkoleniami. Jednym z kluczowych celów naszych działań jest optymalizacja efektywności pracy zespołowej w celu zwiększenia wydajności.

Realizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu team buildingu, skupiające się na poprawie komunikacji, motywacji oraz integracji uczestników. Dzięki naszym intensywnym warsztatom, zespoły są w stanie doskonalić swoje umiejętności i osiągać jeszcze lepsze rezultaty w codziennej pracy.

Przykładowy cennik
usług (ceny netto)

Nie widzisz szkolenia które by Ciebie interesowało?
Napisz lub zadzwoń do nas. Znajdziemy rozwiązanie!

Zadowoleni klienci

Zapytaj nas o szkolenie.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Nasz adres

Czy chciałbyś porozmawiać, zanim nas zatrudnisz nas? Po prostu wybierz zadzwoń lub napisz, a z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Adres:

Ul. Jana Heweliusza 11/811 80-890 Gdańsk

Telefon

+48 733 446 558