Konsultacje

Czy stać Ciebie na testowanie rozwiązań metodą prób i błędów?

Postaw na trafną diagnozę przyczyny problemu oraz zarekomendowane działania, którą będziesz w stanie natychmiast wdrożyć w twojej firmie.

Konsultacje Online są odpowiedzią na stale rosnące zapytania o problemy w różnych obszarach funkcjonowania sklepu.

Odbywają się one ONLINE co pozwala zaoszczędzić Wam czas jak i pieniądze. To konsultacje online 1:1 lub dla małej grupy osób przez Skype, ZOOM lub inne narzędzia stworzone do komunikacji internetowej. Takie indywidualne szkolenie może okazać się dla Ciebie bardzo cenne. Szczególnie, jeśli chcesz mieć obok siebie specjalistę, który pomoże Ci w danym temacie!

Na podstawie takich konsultacji możemy Tobie pomóc w rozwoju osobistym i zawodowym, rozwinąć biznes bądź wskazać obszary do poprawy. Dzięki konsultacjom online skupiamy się tylko na Tobie i dajemy Ci dawkę pozytywnej energii. Zachęcamy do skorzystania z tej formy wsparcia biznesu.

Konsultacje Online są skierowane do małego biznesu!!!

 

Dla kogo są konsultacje online

Na początek zadajcie sobie kilka pytań:

 • Czy wiem jak przyciągnąć klienta do sklepu?
 • Czy klienci regularnie odwiedzają mój sklep?
 • Ile tracę dziennie/miesięcznie/rocznie poprzez nieświadome działanie?
 • Ile tracę poprzez źle zaprojektowane materiały marketingowe?
 • O ile Twoje obroty są mniejsze w związku ze źle zaprojektowanym wnętrzem sklepu?

 

Jeśli chociaż jedno z tych pytań brzmi znajomo,  jesteś w dobrym miejscu, wśród specjalistów z wieloletnią praktyką którzy wiedzą jak Tobie pomóc. Pomóc tak aby Twój biznes znów nabrał wiatru w żagle i prawidłowo się rozwijał.

Jaką tematykę obejmują konsultacje online

 • visual merchandising (VM)
 • planowanie działań marketingowych w sklepie
 • ułożenie asortymentu
 • rozmieszczenie mebli
 • aranżacja witryny
 • aranżacja strefy kasy
 • architektura sklepu
 • aranżacja przymierzalni
 • budowanie nowego wizerunku sklepu

 

W trakcie konsultacji będziesz zadawać pytania i pokażesz jak obecnie wygląda Twój biznes. Wspólnie wypracujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania i przedstawimy gotowe rozwiązania które możesz od razu wdrożyć w swoim biznesie.

 

Jak wyglądają konsultacje online

Po otrzymaniu zapytania od Ciebie kontaktujemy się mailowo lub telefonicznie. W pierwszej kolejności ustalimy termin. Rozmawiamy z Tobą i identyfikujemy problemy.

Oprócz rozmowy telefonicznej konsultacja może odbyć się na platformie Skype, Zoom lub poprzez inne narzędzie stworzone do komunikacji internetowej.

W ustalonym terminie dzwonię do Ciebie lub spotykam się online i udzielam odpowiedzi na pytania oraz odpowiadam na kolejne w trakcie rozmowy.

Teraz twoja kolej aby wdrożyć cały plan w życie 🙂

Cena konsultacji online

Cena konsultacji jest proporcjonalnie nieduża do zysków jakie osiągniesz wprowadzając zmiany. Pamiętaj cena za konsultację to cena za moją wiedzę i doświadczenie.

 • Godzina konsultacji poprzez Skype lub telefonicznych. Idealne i szybkie rozwiązanie Twojego problemu. W trakcie konsultacji omówimy jeden obszar działań który jest dla Ciebie priorytetowy w tym momencie.

         Cena 500 zł netto/1 h

 • W skład pakietu wchodzą 4 godziny konsultacji poprzez Skype lub telefonicznych. W trakcie konsultacji omówimy obszary działań które są dla Ciebie priorytetowe do wykonania. W ramach konsultacji wspólnie tworzymy plan działań.

           Cena 1500 zł netto/pakiet 4h

Potrzebujesz konsultacji?

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Nasze usługi

Nasze usługi są „skrojone” pod oczekiwania klienta. Ofertę każdorazowo poprzedza wywiad z klientem dzięki któremu jesteśmy w stanie idealnie dopasować nasze usługi pod wymagania i profil działalności klienta.

Projekty i liftingi sklepów

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz sklepowych z uwzględnieniem zasad psychologii sprzedaży i VM. Dbamy o to, aby budować przyjazną atmosferę, zachęcającą do robienia zakupów.

Szkolenia online

Szkolenia online w czasie rzeczywistym są wiernym odzwierciedleniem szkoleń w formie stacjonarnej. Tym samym, korzystanie z nich, to najlepszy sposób na efektywne przyswojenie wiedzy, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Audyty

Chciałbyś zweryfikować działanie swojego sklepu? Audyt będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego sklepu. W ramach audytu koncentrujemy się na poprawie układu sklepu i wnętrza, standardach ekspozycji i oznakowaniu.

Sklepowe Rewolucje

Sklepowe Rewolucje narodziły się jako rozwinięcie moich szkoleń z dziedziny visual merchandisingu. Stymulujemy zespoły w kierunku rozwinięcia twórczego potencjału obecnego zespołu firmy i lepszego dopasowanie sklepu do potrzeb klienta.

Szkolenia

W dzisiejszych czasach sprzedaż to jeden z najważniejszych elementów każdej dobrze funkcjonującej firmy. Celem jest nauka nowych metod sprzedaży która pozwoli osiągać większy zysk z każdego m2.

Konsultacje

Konsultacje Online są odpowiedzią na stale rosnące zapytania o problemy w różnych obszarach funkcjonowania sklepu. Odbywają się one online co pozwala zaoszczędzić Wam czas jak i pieniądze. Skierowane są do małego biznesu.

Nasz adres

Czy chciałbyś porozmawiać, zanim nas zatrudnisz nas? Po prostu wybierz zadzwoń lub napisz, a z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Adres:

Ul. Jana Heweliusza 11/811 80-890 Gdansk

Telefon

+48 733 446 558