Dofinansowania

Dzięki dofinansowaniom możesz zdobyć dodatkowe fundusze które pomogą w zwiększaniu kompetencji pracowników.

To pozwoli zaoferować obecnym oraz potencjalnym klientom ulepszone lub całkiem nowe usługi. To z kolei pozwoli wam wyróżnić się na tle konkurencji. Jednym słowem inwestujecie w przyszłość waszego biznesu.

Jakie  korzyści osiągniecie z inwestowania w poszerzanie kompetencji pracowników?

Zdobycie nowej wiedzy i umiejętności oraz kwalifikacji pomoże wyeliminować problemy i trudności, z jakimi spotykają się Twoi pracownicy na co dzień. Ich praca stanie bardziej efektywna i wydajniejsza, co może przełoży się na wyniki całej firmy.

Dlatego warto szukać możliwości finansowania usług szkoleniowych. A my wam w tym pomożemy.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informację!

Dla kogo są dofinansowania

  • Dla osób prowadzących działalność gospodarczą i zatrudniających pracowników.
  • Dostępność zależy od regionu zarejestrowania lub prowadzenia działalności.
  • Terminy naborów są zależne od operatorów.
  • Kwota dofinansowania wynosi od 80 do 100 % wartości szkolenia (w niewielu przypadkach jest to 70 %).

Jak zdobyć dofinansowanie w 3 krokach?

Krok 1
Napisz lub zadzwoń

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem poprzez napisanie wiadomości lub skorzystanie z usługi telefonicznej. Jako eksperci w dziedzinie pozyskiwania funduszy na szkolenia, chętnie udzielimy informacji na temat dostępnych możliwości finansowego wsparcia. Warto zaznaczyć, że terminy naborów wniosków o dofinansowanie różnią się w zależności od lokalizacji prowadzenia działalności.

Krok 2
Dokumenty

Po otrzymaniu informacji o naborze, przystępujemy do ustalenia grupy uczestników szkolenia, tematu szkoleń oraz przygotowania niezbędnej dokumentacji. W celu zapewnienia Państwu maksymalnego komfortu, my bezpłatnie zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem wszystkich wymaganych dokumentów (z wyjątkiem tych zawierających wrażliwe dane pracowników). Dostarczamy również szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu złożenia dokumentów urzędzie.

Krok 3
Realizacja

Teraz w przystępujemy do analizy potrzeb wśród naszych uczestników. Na podstawie zebranych danych opracujemy program szkoleniowy. Ustalamy dogodny termin, miejsce szkolenia i realizujemy je. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego rozwoju, dlatego też po szkoleniu ustalimy ewentualne dalsze kroki rozwoju. Po szkoleniu przygotowujemy raport w którym przedstawiamy wszystkie zrealizowane elementy oraz rekomendacje dalszego planu działania.

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Nasz adres

Czy chciałbyś porozmawiać, zanim nas zatrudnisz nas? Po prostu wybierz zadzwoń lub napisz, a z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Adres:

Ul. Jana Heweliusza 11/811 80-890 Gdańsk

Telefon

+48 733 446 558