Nasi Klienci

6-tchibo
X-kom_logo_ver2018
1-gosport
mbank1
hrk
2-kappahl
5-bioderma
indeks
8-zlotetarasy
11-kingcross
obs
21-vision-express
22-port-lodz
logo-light
25-pandora
26-ochnik
Samanta
GK_logo1
horyzont
JUBITOM_logotyp_ok
zdr
stara-mydlarnia
westwing-3

Referencje od klientów

Szkolenie z Panią Dagmarą Habiera otworzyło nam oczy na rzeczy, które były wprost przed nami. Proste, szybkie rozwiązania dostosowane do możliwości pozwalają na szybkie efekty. Sklep nabiera nowego charakteru i już przynosi większe zyski. Jesteśmy zachwycone i serdecznie polecamy pracę z tak świetnym fachowcem.
Agnieszka Socha, Akademia Brafittingu

Na szkoleniu organizowanym przez firmę VM Studio dowiedzieliśmy się dużo praktycznych rzeczy na temat nie tylko Visual Merchandasingu, ale również możliwości zwiększenia sprzedaży. Dzisiejsze podejście do VM to nie tylko prawidłowa ekspozycja towaru, ale również a może przede wszystkim maksymalizacja celów sprzedażowych. Właśnie takie podejście do tematu pozwoliło nam na zdefiniowanie kilku ważnych obszarów w działalności naszej firmy, które przy odpowiednich inwestycjach pozwolą zwiększyć nasze obroty. Szkolenie było przeprowadzone profesjonalnie, poprzedzone analizą przypadków ekspozycji towarów naszej firmy ze wskazaniem miejsc, które potrzebują najpilniejszych działań. Podczas warsztatów narodziły się nowe, kreatywne pomysły, które zamierzamy wdrożyć w najbliższym czasie. Polecamy firmę VM Studio jako rzetelnego partnera biznesowego.
Jacek Grzędzielski, OBSESSIVE

 

 

Dagmara Habiera to najlepsza znana mi specjalistka w Polsce w zakresie zwiększania zyskowności sklepów. Jej wykłady i szkolenia są zawsze pełne praktycznych przykładów i gotowych do zastosowania rozwiązań. Inspirują i motywują do działania. Od kilku lat publikujemy jej artykuły w „Branży Dziecięcej” – pomysły na usprawnienia, jakie można wprowadzić w sklepie, nigdy jej się nie kończą.
Marek Jankowski, wydawca czasopisma „Branża dziecięca”

Dagmara Habiera prowadzi wykłady z Visual Mechandisingu na studiach podyplomowych Prawo i Zarządzanie w Sektorze Mody w ramach Akademii Biznesu i Prawa Uczelni Łazarskiego. Prowadzone przez nią wykłady w roku akademickim 2017/2018 pozwoliły słuchaczom zgłębić wiedzę w obszarze VM oraz najnowszych trendów w tym zakresie. Dagmara pokazała w jaki sposób strategia VM może przyczynić się do zainteresowania potencjalnego klienta, oraz realizacji strategicznych celów danej marki, w tym zwiększenia sprzedaży. Studia Prawo i Zarządzanie w Sektorze Mody kierowane są przede wszystkim do branży odzieżowej, która najpełniej korzysta właśnie z technik VM-u. Dlatego też zajęcia z tej tematyki były niezwykle ważną częścią kursu. Dagmara w profesjonalny i ciekawy sposób przedstawiła zasady VM, psychologię zachowań konsumentów, a także podstawy tworzenia instrukcji VM. Część zajęć odbyła się w jednym z warszawskich centrów handlowych, gdzie na przykładach konkretnych witryn wykładowczyni pokazała jak prawidłowo je projektować, jaki jest wpływ zasad technik VM na decyzje zakupowe klientów i w jaki sposób eksponować towar, by właściwie docierać do grupy docelowej. Dagmara posiada dużą znajomość w zakresie omawianej przez nią tematyki oraz zdolność jasnego przekazywania treści wykładu. Umiała skutecznie zainteresować słuchaczy oraz pobudzić do przemyśleń. Niezwykle inspirujący temat, ale i sposób prowadzenia zajęć.
Agnieszka Oleksyn – Wajda, radca prawny, kierownik Akademii Biznesu i Prawa Mody Uczelni Łazarskiego

W roku 2009 firma VM Studio rozpoczęła współpracę z naszą firmą w ramach stworzenia nowego podejścia do zasad Visual Merchandisingu w sklepach Tchibo. Celem działań było dostosowanie naszych wymagań do istniejącego środowiska działania sklepów Tchibo co jest tym trudniejsze, że co tydzień w sprzedaży oferujemy około 30-40 nowych produktów z różnych kategorii. Oznacza to cotygodniową zmianę aranżacji sklepu i jego witryny sklepowej. Pomimo krótkiego czasu i zmienności warunków firma VM Studio zaoferowała nam kompleksową obsługę związaną z przygotowaniem elementów operacyjnych, jak wygląd sklepu oraz wsparcie w postaci doradztwa Visual Merchandisingu. Dzięki wprowadzonym zmianom i wsparciu firmy VM Studio sklepu Tchibo w sposób jeszcze bardziej świadomy wpływają na klientów i budują postrzeganie wysokiej jakości produktów. Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy jesteśmy stwierdzić, że doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu gwarantują produkt wysokiej jakości, dostosowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Polecamy firmę VM Studio firmom poszukującym profesjonalnego i zaufanego partnera oraz doradcy w tematyce Visual Merchandisingu.
Katarzyna Węsławowicz, brand manager Tchibo

W bieżącym roku Go Sport podjął działania zmierzające do poprawy jakości merchandisingu w swoich sklepach. W związku z tym zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z wyspecjalizowaną firmą zewnętrzną – VM Studio. Na nasze zlecenie firma VM Studio przeprowadziła audyt wybranych sklepów oraz przygotowała szkolenia dla osób pracujących na stanowiskach Merchandiserów sklepowych, dla Kierownikow Działów Tekstylia, dla Dyrektorów Sklepów, Dyrektorów Regionalnych oraz dla pracowników Działu Zakupów – łącznie ok. 80 osób. Audyt przeprowadzony był bardzo drobiazgowo, co pozwoliło nam wykryć dysfunkcje pojawiające się w sklepach. Szkolenia były przygotowane po uprzednim zapoznaniu się ze specyfiką funkcjonowania firmy. Zawierały zarówno część teoretyczną dostosowaną do potrzeb każdej ze szkolonych grup jak i ćwiczenia praktyczne, które były bardzo cenione przez wszystkich uczestników szkoleń. Biorąc pod uwagę zaangażowanie, solidne przygotowanie oraz jakość świadczonych usług możemy polecić usługi VM Studio. Naszym zdaniem jest to rzetelny i solidny partner.
Joanna Karda, kierownik ds. merchandisingu i spraw technicznych Go Sport