Kurs "365 Dni w Sklepie"

Kurs Online "365 dni w sklepie" to narzędzie do realizacji marzeń o idealnym sklepie!
Jeśli chcesz zwiększyć swoją efektywność w zarządzaniu sklepem, poznać praktyczne rozwiązania stosowane przez liderów handlu i skorzystać z mocy planowania działań marketingowych, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kurs "Podstawy VM"

Zrealizuj marzenia o pięknym i rentownym sklepie z naszym kursem "Podstawy VM".
Kurs zainspiruje Was do zmian i wskaże jak prawidłowo wprowadzić je wdrożyć. Zainwestuj w swój sklep i kup kurs "Podstawy VM" już teraz!
W życiu ma się wymówki albo wyniki.

Zobacz więcej
Kurs "Techniki VM"

Aby zdać sobie sprawę jak ważne są Techniki VM zadajmy sobie pytanie; gdzie klient chętniej wyda pieniądze: w sklepie, w którym trudno mu się odnaleźć, a nawet przecisnąć przez wąskie alejki, czy też tam, gdzie jest komfortowo i wygodnie, a rozłożenie towarów jest czytelnie rozplanowane? Odpowiedź nasuwa się sama. To właśnie te sklepy, w których produkty ułożone są atrakcyjnie i logicznie, zdobywają zazwyczaj rzeszę wiernych klientów.

Zobacz więcej
Kurs "Jak dogadać się z trudnym klientem"

Zapraszamy do BEZPŁATNEGO Szkolenia Online "Jak się dogadać z trudnym klientem i nie tylko". To BEZPŁATNE szkolenie zostało stworzone specjalnie dla Was i w odpowiedzi na Wasze pytania które dostaje w mailach i wiadomościach. Mam nadzieję, że ta wiedza pomoże Wam w kontaktach z klientami i przyczyni się do jeszcze lepszego postrzegania Waszych biznesów przez klientów. W wersji BEZPŁATNEJ dostępna jest połowa zawartości kursu.

Zobacz więcej